Dodano: 2017-12-10

Domy na sprzedaż Kórnik i okolice


| |Kupno domu wymaga przemyślanej decyzji i pewności co do nieruchomości. Warto zatem, decydując się na kupno domu czy nawet mieszkania, wybierać tylko sprawdzonych deweloperów, którzy swoje inwestycje stawiają z myślą o człowieku. Jedną z takich firm z pewnością jest LT Development, od lat oferująca mieszkania i domy na sprzedaż w Kórniku i okolicach. Osiedle Zielony Zakątek to jedna z najlepszych inwestycji dewelopera - spokojna okolica, dobrze skomunikowana z Poznaniem. Jednym  z największych atutów osiedla jest bliskość: 

-szkoły, 

-ośrodka medycznego, 

-banków, 

-sklepów. 

Co więcej, LT Development oferuje nowe domy i mieszkania, które budowane są przez sprawdzonych podwykonawców, dzięki czemu każda nieruchomość jest perfekcyjnie przygotowana na swoich przyszłych lokatorów. Skontaktuj się z deweloperem już dziś, aby uzyskać więcej informacji o interesującej Cię opcji kupna nieruchomości.  


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik Adrianna dodał komentarz Ocena 5
Zgadzam się z autorem, mieć mieszkanie blisko szkoły czy sklepu jest bezcenne. Pozbawienie takiej lokalizacji wiążę się z marnowaniem czasu i pieniędzy na dojazdy...
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy Z Branży