Dodano: 2018-01-01

Sprzęt na siłownie


| |Jeśli zależy Ci na zachęceniu dużej grupy klientów do przychodzenia do Twojej siłowni, zdecyduj się na zainwestowanie w wysokiej jakości przyrządy do ćwiczeń. Profesjonalny sprzęt na siłownie znajdziesz m.in. w ofercie sprawdzonego polskiego producenta, firmy KAR-MET, która ma swoją siedzibę w Lęborku.

Proponowane przez to przedsiębiorstwo przyrządy wyróżniają się starannie przemyślaną konstrukcją, precyzją wykonania, funkcjonalnością oraz wysoką estetyką. Do ich produkcji zostały użyte wyłącznie komponenty i materiały wytwarzane w Europie, które powstały zgodnie z obowiązującymi standardami w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko. Wszystkie przyrządy zostały złożone ręcznie i przeszły dokładną kontrolę jakości, dzięki czemu ich przyszli nabywcy mogą mieć pewność, iż są to produkty solidne, bezpieczne i niezawodne.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik Bodybuilder dodał komentarz Ocena 4.51
W dzisiejszych czasach, w których siłownia jest co 500m, gdzie siłownie biją się o każdego klienta, trzeba umieć przyciągnąć na siebie uwagę. Jak to najlepiej zrobić, jeżeli nie najnowocześniejszym sprzętem? Sam jestem kilkuletnim stałym bywalcem siłowni i pierwsze wrażenie z danego miejsca zawsze robi sprzęt. Nowe maszyny, z nowymi funkcjami, izolujące dane partię mięśniowe to rzeczy, które bardzo przyciągają do siebie. Szczególnie, jeżeli dana siłownia chce walczyć o klienta, który ma już jakiś staż siłowy i jego plan treningowy wymaga odpowiednich maszyn. Stan zdrowia wielu osób może też sprawiać, że będą oni szukali odpowiednich dla siebie maszyn. I oczywiście jeszcze najważniejsza kwestia - nic tak bardzo nie denerwuje, jak ciągle zajęty sprzęt podczas treningu! Więcej sprzętu, to więcej stanowisk do ćwiczeń, a co za tym idzie więcej klientów :)
Opublikowano: 2018-01-11 11:22:55

Firmy Z Branży