Dodano: 2019-08-12

Uszczelki szczotkowe - Tasmuj


| |Jeżeli ciągle masz wrażenie, że wieje ci po nogach, a nawet czasem słyszysz, jak powietrze świszcze pod drzwiami, to najwyraźniej w domu są nieszczelności, z którymi trzeba by się uporać. Idealnym rozwiązaniem są oferowane przez sklep tasmuj.pl doskonałe jakościowo, mocne i zachowujące długą żywotność uszczelki szczotkowe, które idealnie nadają się do uszczelnienia drzwi nie tylko wejściowych, ale i wewnętrznych. Jest to uszczelka z włosia na listwie z tworzywa sztucznego, której montaż zajmuje dosłownie parę chwil wraz z przygotowaniem powierzchni do montażu. 

Produkty te sprzedawane są w kilku wersjach, tak, aby każdy klient mógł dobrać odpowiednią do swoich potrzeb. Dostępne są nie tylko różne kolory, ale także do zastosowania na wykładziny i dywany czy też do nierówności. 

Wśród uszczelek szczotkowych można także znaleźć świetne jakościowo produkty przeznaczone do uszczelniania drzwi garażowych. Zabezpieczają one nie tylko przed przedostawaniem się do wnętrza chłodu, ale także pyłu i kurzu z ulicy. Jest to produkt niezwykle trwały wykonany z aluminium i włosia nylonowego.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży