Dodano: 2022-07-07

Płyn do udrażniania rur • "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


| |Zatkana kanalizacja powoduje wiele problemów, dlatego też warto zainwestować w środki dostępne na stronie internetowej bioexpert.pl. Firma działa na rynku od lat, cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i sprzedaje najwyższej klasy biopreparaty.

Płyn do udrażniania rur występuje w wersji do łazienki oraz kuchni. Produkt przeznaczony do kuchni zawiera saprofityczne mikroorganizmy, które aktywnie rozkładają osady z tłuszczu i resztek organicznych, neutralizują nieprzyjemne zapachy oraz tworzą ochronny biofilm. Wariant łazienkowy zawiera biosurfaktanty, które szybko rozkładają osady organiczne, olejki do kąpieli, pozostałości mydła. Regularne stosowanie środków gwarantuje, że kanalizacja pozostanie drożna, w rurach nie będą się odkładać zanieczyszczenia.

Firma sprzedaj również preparaty do oczyszczania wody deszczowej, proszek do redukcji mułu w oczkach wodnych, koncentrat do usuwania wykwitów z kostki brukowej oraz płyn do aktywacji roślin doniczkowych. Warto zapoznać się z całą ofertą.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży