Dodano: 2018-09-13

Tłumacz przysięgły ślub niemiecki


| |Ślub to dla wielu osób najważniejszy dzień w życiu. Aby cała ceremonia przebiegała bez zakłóceń przygotowania do niej zaczynają się zwykle wiele miesięcy wcześniej. Szczególnie ważne jest przygotowanie dokumentacji, która z prawnego punktu widzenia pozwoli urzędnikowi lub duchownemu na udzielenie ślubu. W przypadku, kiedy jedną ze ślubujących stron jest obcokrajowiec, wówczas taką dokumentację trzeba jeszcze przetłumaczyć. Może to zrobić tylko i wyłącznie tłumacz przysięgły, które najlepsze usługi można znaleźć na Linguemix.eu.

Ślub z tłumaczem przysięgłym niemieckiego trzeba wcześniej zarezerwować oraz przekazać wszelkie niezbędne dane do instytucji, która ślubu udziela. Tłumacz ze swojej strony gwarantuje tłumaczenie ceremonii oraz dokumentów, które należy złożyć przed ślubem. Są wśród nich paszport, skrócony akt urodzenia, poświadczenia przyjętych sakramentów.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik Kajetan Dąbrowski dodał komentarz Ocena 5
Dzięki współpracy z tą firmą udało mi się zorganizować ślub z moją partnerką, która mówi tylko po niemiecku, a ślub był zawarty w Polsce.
Opublikowano: 2020-06-24 09:14:31

Firmy Z Branży