Dodano: 2017-12-07

Transport pianina Poznań


| |Przewóz produktów czy mebli wielkogabarytowych to problem, który nierzadko ciężko rozwiązać. Wiele osób decyduje się na pomoc znajomych lub rodziny, ale i taki pomysł nie zawsze jest najlepszą opcją. Firma Fachowe-Przeprowadzki to rozwiązanie dla tych, którzy szukają pomocy przy przewozie towarów wielkogabarytowych, jak np. pianina czy fortepianu. 

Wielkopolskie przedsiębiorstwo Fachowe-Przeprowadzki od lat oferuje wysokiej jakości usługi przeprowadzkowe - transport pianina w Poznaniu lub jego okolicach to dla nich nie problem.  Gwarantują oni sprawny przewóz, odpowiednie zabezpieczenie pianina czy fortepianu na czas przejazdu, a także wniesienie do nowego miejsca. Prócz odpowiedniego sprzętu i narzędzi do przenoszenia towarów ciężkich i wielkogabarytowych, firma stawia na odpowiednio przeszkolonych specjalistów, dzięki którym możesz mieć pewność, że Twój cenny fortepian nie zostanie uszkodzony. 


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Użytkownik Wiktoria Rutkowska dodał komentarz Ocena 3
Nigdy za wiele dobrych firm przeprowadzkowych. Niedawno zmieniałam mieszkanie i miałam parę mebelków do przetransportowania. Zamiast szukać po znajomych i zawracać ludziom głowę swoimi sprawami, lepiej zapłacić stówkę i mieć spokój. Profesjonalny przewóz i wniesienie mebli w bezpieczny sposób pozwoli być spokojnym o nasze rzeczy. Taka przeprowadzka na własną rękę to zawsze duże ryzyko uszkodzenia sprzętu czy mebla. Ja wybieram firmy przeprowadzkowe!
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy Z Branży