Dodano: 2020-04-23

Szkółka tańca Wrocław


| |Rozwijanie pasji daje wiele radości. Szkółka tańca we Wrocławiu to sposób na kultywowanie wśród dzieci i młodzieży sensu aktywności fizycznej, w przyjemnej i ciekawej formie. Treningi taneczne to dobry pomysł na ćwiczenie prawidłowej koordynacji ruchowej, wzrost kreatywności, a przede wszystkim odkrycie własnego sposobu na wyrażanie siebie.

 

Na zajęciach wprowadzane są różne, mieszane style tańca. Prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Wiedzą oni, jak odpowiednio dopasować ich poziom trudności, adekwatny do wieku i możliwości swoich podopiecznych. W Royal Dance School organizowane są również warsztaty taneczne, często z udziałem specjalnych gości. Z biegiem nauki młodzi tancerze mają możliwość wzięcia udziału w pokazach i konkursach.

 

Taniec uczy świadomości ruchowej, współpracy i jednocześnie współzawodnictwa. Pokazuje, jak ważna w grupie jest jednostka, a nagrodą za ciężką i sumienną pracę jest efekt w postaci kompletnej choreografii. Taniec poprawia nastrój, daje radość, podnosi sprawność i pobudza wyobraźnię.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży