Dodano: 2023-07-15

Inc jet


| |Drukarki atramentowe, kartridżowe i laserowe to asortyment oferowany przez wielkopolskie przedsiębiorstwo. Dystrybutor najlepszych światowych marek, jak Macsa, Reiner, ZenJet i Leibinger, zapewnia wsparcie serwisowe, doradcze, a ponadto w stałej sprzedaży ma części zamienne i materiały eksploatacyjne.

Urządzenia do znakowania przemysłowego zapewniają płynną, czystą i szybką pracę, współpracują z innymi maszynami, na przykład do sortowania czy pakowania. Dzięki oprogramowaniu bez problemu można do nich przyłączać oprzyrządowanie peryferyjne.

Zaawansowane drukarki inc jet wykorzystują technologię szczelnych dysz, co przekłada się na wydajność pracy, ale i na duże ułatwienia w zakresie konserwowania sprzętu. Atrament podawany jest w taki sposób, że nie dochodzi do jego zasychania, a tym samym drukarka jest gotowa do działania już w kilka chwil od włączenia – nawet po długim okresie unieruchomienia. Maszyny prezentowane na stronie internetowej: drukarkiprzemyslowe.pl, sprawdzą się w każdej branży.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży