Dodano: 2019-03-16

Turnusy rehabilitacyjne dla osób starszych


| |Osoby starsze często potrzebują pomocy w wykonywaniu prostych czynności. Zdarza się, że wstanie z łóżka bywa dla nich kłopotliwe i nie wiedzą, jak sobie pomóc z nawracającym bólem. Jedynym ratunkiem są wtedy leki, które tylko doraźnie zmniejszają dokuczliwe dolegliwości. Osrodek.wielspin.pl jest miejscem, które specjalizuje się w leczeniu dzieci, osób dorosłych oraz seniorów.

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny to świetny prezent dla osób starszych, szczególnie jeśli potrzebują zmiany otoczenia, a dotychczasowe leczenie nie przyniosło pożądanych rezultatów. Kompleksowa opieka pomoże osobom z ograniczoną sprawnością poprawić dotychczasową jakość życia.

W podeszłym wieku obserwuje się stopniowe zanikanie sprawności fizycznej, co sprzyja urazom. Fizykoterapia oddziałuje na organizm różnymi bodźcami fizycznymi. Dzięki prądom, ultradźwiękom czy elektrostymulacji można uśmierzyć ból wywołany przez schorzenia typowe dla wieku starczego. W ramach zabiegów podopieczni ośrodka mogą skorzystać z masażu kręgosłupa, który jest dodatkowo płatny.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży